Wiem jak wyjątkowy jest każdy z nas. Dlatego ze starannością skupiam się na indywidualnych możliwościach i potrzebach swoich podopiecznych.

Jako trener personalny, ukierunkuję Twoje priorytety oraz zadbam o dobór i intensywność ćwiczeń. Postaram się zapewnić Ci komfort treningowy i odpowiedni poziom motywacji. Zajmę się niemal wszystkim, lecz z Twojej strony będę potrzebował zaangażowania, wytrwałości i stosowania się do moich instrukcji. Nie obawiaj się jednak męczarni i przymuszania. Treningi szybko okażą się być przyjemnością, a pierwsze efekty zauważysz szybciej niż się spodziewasz.

Trening personalny w Warszawie

Nie będziesz dla mnie tylko "kolejnym klientem". Ze swoimi podopiecznymi buduje bliskie relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i dobrej atmosferze. Pracując ze mną znajdujesz się stale pod okiem profesjonalisty. W trakcie sesji treningowej skupiam się tylko na Tobie, uczę Cię poprawnej techniki oraz dbam o Twoje bezpieczeństwo. Zapomnij o nudzie i zniecierpliwionym odliczaniu czasu podczas zajęć. Chcę abyś realizował cel z uśmiechem na twarzy.

Program trenignowy online

Jeżeli nie możesz podjąć treningów osobiście, posiadam usługę w sam raz dla Ciebie. W ramach oferty "online" otrzymasz spersonalizowany plan treningowy, który w większym stopniu zrealizujesz samodzielnie. Zapewnię Ci pomoc merytoryczną i niezbędny instruktarz - także w postaci filmów demonstrujących właściwą technikę wykonania ćwiczeń. Nie serwuję oklepanych szablonów treningowych. Możesz liczyć na mój profesjonalizm.

Chcesz trenować stacjonarnie w Warszawie? Zobacz lokalizację treningów.