Moja filozofia jest prosta. Za pomocą dwóch super skutecznych broni: odżywiania i aktywności fizycznej, chcę Ci pomóc w uzyskaniu witalności i upragnionej sylwetki. To raczej pewne, że przy okazji zarażę Cię zdrowym trybem życia i dobrymi nawykami żywieniowymi. Ale bez obaw - tego nie trzeba leczyć :)

Samodzielna próba zmian często wiąże się ze stresem i niepewnością. Ostatnim czego chcesz, jest to aby efekty Twojej ciężkiej pracy poszły na marne. Spokojnie! Ze mną Ci to nie grozi. Chętnie zostanę Twoim osobistym trenerem zdrowia. Będziesz w dobrych rękach.

Sportem i dietetyką interesuję się od najmłodszych lat, a od 2011 roku pracuję jako doradca ds. żywienia i trener personalny. Cenną wiedzę dietetyczną uzyskałem między innymi podczas nauki w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie na kierunku dietetyka. Natomiast uprawnienia instruktorskie zdobyłem pod czujnym okiem wielokrotnego mistrza Polski i Europy w kulturystyce - Dariusza Karpińskiego w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie.

W trakcie swojej pracy, miałem zaszczyt czynnie uczestniczyć w przemianach wielu ludzi. To wieloletnia praktyka nauczyła mnie, że podstawą w pracy z klientem jest budowanie dobrych relacji, cierpliwość oraz zrozumienie. Pomogło mi to opracować metody działania, które przynoszą fantastyczne rezultaty moim podopiecznym, co jest dla mnie największą motywacją do pomocy kolejnym osobom.

Aby sprostać każdemu wyzwaniu, stale pogłębiam swoją wiedzę z zakresu odżywiania i treningu. Nie są mi także obce dziedziny takie jak ziołolecznictwo i naturoterapia. Kontakt ze światowej sławy zawodnikami, dietetykami i lekarzami to dla mnie idealny sposób, aby być na bieżąco z najnowszymi odkryciami z dziedziny fizjologii człowieka.