Konsultacje dietetyczne

Początek zmian zaczyna się tutaj. To pierwszy krok do Twojego osobistego planu odżywiania.

Pierwsza konsultacja to pewnego rodzaju wywiad, podczas którego poznam Ciebie, Twój styl życia i oczekiwania. Porozmawiamy o przyzwyczajeniach żywieniowych, preferencjach kulinarnych, ewentualnych chorobach, alergiach itp. Dzięki temu wyznaczymy cele dietetyczne, omówimy dotychczasowe błędy w odżywianiu i określimy zakres współpracy. Z kolei konsultacje kontrolne to świetny sposób aby ocenić skuteczność programu żywieniowego, ukierunkować ewentualne modyfikacje w kolejnych etapach i utrzymać Twoją motywację na najwyższym poziomie!

Programy żywieniowe

Precyzyjnie przygotowane jadłospisy na miarę Twojego sukcesu.

Z uwzględnieniem najmniejszych szczegółów opracuję dla Ciebie kompleksowy program żywieniowy, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Nie obawiaj się monotonii posiłkowej i mizernych porcji. Dopilnuję także, aby Twoje menu było przyjemne i łatwe w zastosowaniu. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów, budowa sylwetki czy zdrowe odżywianie, moją misją jest pomóc Ci osiągnąć prawdziwe rezultaty. Dlatego podejmując wspólne wyzwanie, daję Ci gwarancję skuteczności.

Odchudzanie

Odchudzanie nie oznacza stosowania drakońskich metod i głodówek wyniszczających organizm. To nie ma sensu! Dieta odchudzająca musi być przede wszystkim bezpieczna i zdrowa, a gubienie kilogramów powinno przebiegać naturalnie i w prawidłowym tempie. W ten sposób zachowasz uzyskane efekty na długie lata. Przecież nie masz czasu na nieudane kuracje i efekty jojo.

Odżywianie w sporcie

Interesują Cię konkretne rezultaty, czy trenujesz rekreacyjnie dla dobrej formy? Bez względu na cel i typ treningu, musisz pamiętać o dostarczaniu organizmowi kluczowych składników odżywczych. To jak jesz, bezpośrednio wpływa na uzyskiwane rezultaty, możliwości podczas treningu i regenerację. Bez tego, nawet najbardziej skrupulatnie wykonywany trening nie będzie efektywny.

Codzienność i prewencja

A Ty, co jesz na co dzień? Wszechobecna wygoda i dostępność setek różnych produktów sprawia, że często nie zwracamy uwagi na to, co naprawdę jemy. Zdrowy tryb życia zaczyna się od kuchni i to świadome wybory żywieniowe przekładają się na Twoje funkcjonowanie. Jeżeli czujesz, że gdzieś po drodze zagubiłeś naturalny rytm odżywiania, to odpowiedni moment aby coś zmienić.

Problemy zdrowotne

Dokucza Ci któraś z chorób autoimmunologicznych lub dietozależnych (problemy z trawieniem i funkcjonowaniem jelit, cukrzyca typu II, otyłość, zagrzybienie - Candida, problemy z tarczycą, problemy sercowo-naczyniowe... Można by wymieniać dalej) ? Głowa do góry! Dzięki profesjonalnej obsłudze dietetycznej, zwalczysz przyczyny i przywrócisz Twój organizm do równowagi.

Interesuję Cię modelowanie sylwetki? Połącz plan żywieniowy z treningiem i spotęguj rezultaty! zobacz

Nie lubisz jałowych i nudnych potraw?

To świetnie! Ja też nie :) ! Żeby plan dietetyczny był skuteczny, musi być również przyjemnością. Zapewniam Cię, że moje propozycje posiłków będą proste w przygotowaniu i smaczniejsze niż nie jeden "fast food".